Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Akcia Novinka
Kód: 1711/PIN | Značka: Fitness Authority

Fitness Authority Xtreme Anticatabolix 500 g

Neohodnotené

Xtreme Anticatabolix - Fitness Authority: obsahuje precízne stanovené množstvo aminokyselín pre namáhaný organizmus športovca.

Kategória: Aminokyseliny

Zvoľte variant

príchuť: cola
Momentálne nedostupné | 1711/COL
€23,90
€17,80
príchuť: lemon
Momentálne nedostupné | 1711/LEM
€23,90
€17,80
príchuť: lulo pineaple
Momentálne nedostupné | 1711/PIN
€23,90
€17,80

Xtreme Anticatabolix predstavuje aminokyseliny BCAA (valín, leucín, izoleucín) s glutamínom v práškovej forme. Aminokyseliny sú v pomere 2 : 1 : 1. Výrazne zamedzuje katabolizmu a podporuje anabolické procesy v tele. Pôsobí proti vyčerpaniu a únave, zvyšuje fyzický výkon, napomáha syntéze proteínov. Napomáha rastu a regenerácii svalovej hmoty.

Aminokyselina leucín napomáha v tele udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu, podporuje spaľovanie tukov a tvorbu inzulínu. Izoleucín reguluje v krvi hladinu cukru, čím je udržiavaný stály príjem energie. Pomáha tiež pri zvyšovaní výdrže a regenerácii svalov. Valínnapomáha udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu a regenerovať unavené svaly z ťažkých tréningov.

 

Dávkovanie

Odporúča sa 2 odmerky prípravku rozpustiť v 200-300 ml vody, alebo iného obľúbeného nápoja. Dobre premiešajte. Pre vyšší účinok sa odporúča dávku rozdeliť na 2 krát a užívať ho pred aj po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Prášková verzia 2 odmerky (10 g)
Hodnoty dennej dávky:  
Počet dávok v balení: 800 g balenie 80
Energetická hodnota 170 kJ/40 kcal
Bielkoviny 10 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-Glutamín 5 g
L-Leucín 2,5 g
L-Izoleucín 1,25 g
L-Valín 1,25 g

 

 

Zloženie

Zmes BCAA (L-Glutamín, L-leucín, L- izoleucín, L- valín)

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.