Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Nutrend Endurosnack 75 g

Neohodnotené
 

Endurosnack je špecializovaný energetický gel s postupným uvoľňovaním energie.

€1,39
Značka Nutrend
Kategória Anabolizéry a stimulanty
Zvoľte variant
Kód tovaru 2170/GRE príchuť: green apple Momentálne nedostupné €1,39
Kód tovaru 2170/LEM príchuť: lemon Momentálne nedostupné €1,39
Kód tovaru 2170/BLA príchuť: blackberry Momentálne nedostupné €1,39
Kód tovaru 2170/APR príchuť: apricot Momentálne nedostupné €1,39
 

Endurosnack je špecializovaný energetický gel s postupným uvoľňovaním energie. Svojím zložením je vhodný na podporu dlhodobého fyzického výkonu predovšetkým vytrvalostného charakteru.
Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti odporúčame používať pravidelne v priebehu fyzickej záťaže. Veľkou výhodou tohto gelu je práve pozvoľné uvoľňovanie energie, ktoré vám pomôže efektívne predchádzať energetickej kríze a tým maximálne podporiť váš výkon. Hlavný energetický podiel tvorí špeciálny druh sacharidu izomaltulóza (Palatinose ™), ktorá vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom a pritom príliš nezvyšuje hladinu krvného cukru.
Vďaka tomu, že Palatinose ™ neovplyvňuje toľko výslednú osmolalitu v tráviacom trakte a gel má nulový obsah minerálov je produkt výborne kombinovateľný so športovými nápojmi a nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti. 
Endurosnack s cukrami a sladidlami je určený pre: kontinuálne a dlhodobé zásobenie organizmu energiou. Doplnenie energie pred výkonom a počas výkonu.
 

Výhody:

  • praktická forma znovu uzatvárateľných túb
  • isomaltulóza (Palatinose ™)
  • L-karnozín zlepšujúci vytrvalostný výkon a silu,
  • L-alanín
  • BCAA v pomere 2: 1: 1 
  • taurín a glycín


Nutričné hodnoty:

100 g
4 tuby (sáčky)

Energetická hodnota
669 kJ/157 kcal
2007 kJ/472 kcal

Tuky
0 g
0 g

   z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g

Sacharidy
37,1 g
111,3 g

   z toho cukry
36,3 g
109 g

Vláknina
0 g
0 g

Bielkoviny
1,8 g
5,5 g

Soľ
0,1 g
0,3 g

Taurín
667 mg
2000 mg

Glycín
667 mg
2000 mg

L-leucín
333 mg
1000 mg

L-isoleucín
167 mg
500 mg

Zloženie:
ENDUROSNACK príchuť zelené jablko: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, emulzia zelené jablko (aróma, farbivá E-102 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-131), taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť marhuľa: voda, isomaltulóza - Palatinose™  (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , aróma, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivo beta karotén.

ENDUROSNACK príchuť pomaranč + kokos: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, emulzia oranž (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b) , L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť Piňa colada: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia ananás (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), L-izoleucín, L-valín, konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, aróma, L-karnozín, sladidlá acesulfam K a sukralóza.

ENDUROSNACK príchuť ostružina: voda, isomaltulóza - Palatinose™ (je zdrojom fruktózy a glukózy), glukóza, zahusťovadlo xantanová guma, taurín, glycín, L-leucín, L-alanín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, L-izoleucín, L-valín , konzervačné látky benzoan sodný a kyselina sorbová, L-karnozín, aróma, sladidlá acesulfam K a sukralóza, farbivá E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a brilantná modrá.

Dávkovanie:

Použite cca 20 minút pred záťažou 1 tubu a zapite dostatočným množstvom športového nápoja.
V priebehu záťaže pojedajte pravidelne, počas jednej hodiny je možné použiť 1 - 2 tuby. Vždy zapite.
dospelí maximálne 4 tuby za deň.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: odskrutkujte uzáver a odstráňte plombu. Po otvorení obsah tuby ihneď spotrebujte.
Upozornenie: Výživový doplnok pre športovcov
Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.