Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Amix BCAA 4:1:1 300 tabliet

Neohodnotené
 

BCAA je dôležitý pre zabránenie zraneniam a svalovému rozpadu a takýto príjem je ťažké získať zo samotnej stravy. Preto konzumácia BCAA prostredníctvom doplnkov stravy je skvelou pomocou pri cvičení a aktívnom životnom štýle.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€19,90
Kód tovaru 2092
Značka Amix
Kategória BCAA
Položka bola vypredaná...
 

BCAA je dôležitý pre zabránenie zraneniam a svalovému rozpadu a takýto príjem je ťažké získať zo samotnej stravy. Preto konzumácia BCAA prostredníctvom doplnkov stravy je skvelou pomocou pri cvičení a aktívnom životnom štýle.

Výhody

Ochrana svalovej hmoty

L-leucín, L-izoleucín, L-valín v anabolickom pomere 4:1:1

Dávkovanie

Základná denná dávka sú 2 tablety. Užite 1 tabletu pred fyzickou záťažou a 1 tabletu po fyzickej záťaži. Zapite dostatočným množstvom vody.

  • .tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;border-color:#ccc;}
  • .tg td{font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px;padding:10px 5px;border-style:solid;border-width:0px;overflow:hidden;word-break:normal;border-top-width:1px;border-bottom-width:1px;border-color:#ccc;color:#333;background-color:#fff;}
  • .tg th{font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px;font-weight:normal;padding:10px 5px;border-style:solid;border-width:0px;overflow:hidden;word-break:normal;border-top-width:1px;border-bottom-width:1px;border-color:#ccc;color:#333;background-color:#f0f0f0;}
  • .tg .tg-1wig{font-weight:bold;text-align:left;vertical-align:top}
  • .tg .tg-buh4{background-color:#f9f9f9;text-align:left;vertical-align:top}
  • .tg .tg-0lax{text-align:left;vertical-align:top}

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl.

Počet dávok v balení: (150 tbl.) 75

Počet dávok v balení: (300 tbl.) 150

BCAA 4:1:1 3 000 mg

L-leucín 2 000 mg

L-izoleucín 500 mg

L-valín 500 mg

Zloženie

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, protihrudkujúca látka (mikrokryštalická celulóza), stabilizátor (kroskarmelóza), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý, oxid kremičitý).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec, lepku, mäkkýšov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.