Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

BioTech USA Hyper Mass 2270 g

Neohodnotené
 

Hyper Mass - BioTech USA SACHARIDOVO PROTEÍNOVÝ NÁPOJ S KREATÍNOM, VYSOKÝM OBSAHOM VLÁKNINY BEZ PRIDANÉHO CUKRU

€24,90
Značka BioTechUSA
Kategória Gainery
Zvoľte variant
Kód tovaru 2182/STR príchuť: strawberry Momentálne nedostupné €24,90
 

Hyper Mass - BioTech USA

SACHARIDOVO PROTEÍNOVÝ NÁPOJ S KREATÍNOM, VYSOKÝM OBSAHOM VLÁKNINY BEZ PRIDANÉHO CUKRU. 1 dávka (65 g) obsahuje:

 • 258 kcal
 • 20 g bielkovín
 • 38 g sacharidov
 • z toho cukry 4,4 g
 • 5,2 g vlákniny
 • 1,6 g tuku
 • 3,25 g mikronizovaného kreatínu monohydrátu

Očarený hmotou

Hyper Mass je skvelou voľbou pre ľudí snažiacich sa o nárast hmoty, pretože zvýšený kalorický príjem potrebných pre rast je možné zabezpečiť týmto produktom, ktorý sa skladá zo starostlivo vybraných ingrediencií.

Tricarbo Matrix komplex sacharidov, ktorý je zložený z troch druhov sacharidov s rôznym glykemickým indexom. To všetko bez pridaného cukru!*

Proteínový komplex sa skladá z troch proteínových zložiek, ktoré majú rôznu dobu absorpcie, čo vám zaistí potrebný zdroj bielkovín pre rast svalovej hmoty.

Pre vyvážené zloženie živín každá dávka obsahuje 1,6 g tuku (kokosový tuk), ktorý je vynikajúcim zdrojom MCT.

To však nie je všetko, pretože Hyper Mass obsahuje viac ako 3 g mikronizovaného (menšia veľkosť častíc) kreatín monohydrátu, ktorý má lepšie vlastnosti ako normálny kreatín monohydrát.

TriCarbo Matrix je ideálny sacharidový komplex bez pridaného cukru *!

Zvýšenie príjmu energie je nevyhnutné pre zvýšenie telesnej hmotnosti, čo sa dá dosiahnuť zvýšeným príjmom sacharidov a bielkovín. Okrem zvýšeného množstva je tiež dôležité sledovať kvalitu živín!

Vzhľadom na vyššie uvedené, sme vytvorili podľa TriCarbo Matrix, obsahujúci maltodextrín s vysokým glykemickým indexom a tiež vysokým obsahom vlákniny s nízkym glykemickým indexom vo forme inulínu. Obsahuje tiež kukuričný škrob, moderný, široko rozšírený zdroj sacharidov.

Táto komplexná sacharidová receptúra je ideálna na pokrytie potrebnej energie na zvýšenie hmotnosti, a to bez pridania cukrov *.

Proteínový komplex zo srvátkového koncentrátu, kazeinátu vápenatého a srvátkového izolátu.

ProteinComplex obsahuje 3 rôzne zložky bielkovín s rôznymi dobami absorpcie, ktoré vďaka svojej vysokej biologickej hodnote poskytujú vysoko kvalitný zdroj bielkovín na zvýšenie telesnej hmotnosti.

Vyvážené zloženie živín pre rast

Je obzvlášť dôležité, že okrem sacharidov a bielkovín produkt na rast svalovej hmoty by mal obsahovať aj vysoko kvalitné tuky. Preto Hyper Mass obsahuje kokosový olej, ktorého používanie má v súčasnosti rastúcu popularitu.

Mikronizovaný kreatín monohydrát

Makromolekula kreatínu sa skladá z troch aminokyselín (glycín, metionín, arginín), ktoré sú základné zložky pri procese premeny ATP na energiu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

Hyper Mass rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahujú bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

 • Balenie: 4000 g (61 dávok)
 • Príchute: karamel-kapučíno, čokoláda, malina-jogurt, vanilka
 • Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (65 g = 1 kopcovitá odmerka = 3 kopcovité polievkové lyžice) výrobku so 450 ml vody. Užívajte dva nápoje denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte jeden z nich ihneď po tréningu. Neznižujte pravidelný prísun stravy.

Priemerná výživová hodnota

Veľkosť 1 dávky: 65 g / Denná dávka: 2 x 65 g / Počet dávok v balení 4000 g: 61 100 g

RVH%* 100 g 65 g

RVH%* 65 g 130 g

RVH%* 130 g

Energia 1656 kJ 391 kcal 20% 1076 kJ 254 kcal 13% 2152 kJ 508 kcal

Tuky - z toho nasýtené mastné kyseliny 2,2 g 1,2 g 3% 6% 1,4 g 0,78 g 1,9% 3,9% 2,9 g 1,6 g 3,8%

Sacharidy - z toho cukry 58,5 g 7,6 g 23% 8% 38 g 4,9 g 15% 5,2% 76 g 9,9 g 30%

Vláknina 8,3 g ** 5,4 g ** 11 g

Bielkoviny 30 g 60% 20 g 39% 39 g

Soľ 1 g 17% 0,65 g 11% 1,3 g

 • RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
 • *: RVH nie je stanovené.

1 dávka (65 g)

Denná dávka (130 g)

Mikronizovaný kreatín monohydrát - z toho kreatín 3,25 g 2,9 g 6,5 g 5,7 g

Zloženie

 • Príchuť vanilka: TriCarbo Matrix 67% (maltodextrín, inulín, natívny kukuričný škrob), Protein Blend 23 % (srvátkový bielkovinový koncentrát, kazeinát vápenatý, srvátkový bielkovinový izolát), mikronizovaný kreatín, monohydrát, zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, emulgátor: lecitíny (sója), soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín)*.
 • Príchuť malina-jogurt: TriCarbo Matrix 65% (maltodextrín, inulín, natívny kukuričný škrob), Protein Blend 23 % (srvátkový bielkovinový koncentrát, kazeinát vápenatý, srvátkový bielkovinový izolát), mikronizovaný kreatínmonohydrát, zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor: lecitíny (sója), soľ, sladidlo (sukralóza), farbivá (Allura červená AC*, indigotín).
 • Príchuť čokoláda: TriCarbo Matrix 63% (maltodextrín, inulín, natívny kukuričný škrob), Protein Blend 22 % (srvátkový bielkovinový koncentrát, kazeinát vápenatý, srvátkový bielkovinový izolát), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, mikronizovaný kreatín monohydrát, zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, emulgátor: lecitíny (sója), soľ,

sladidlo (sukralóza).

 • Príchuť karamel-kapučíno: TriCarbo Matrix 64% (maltodextrín, inulín, natívny kukuričný škrob), Protein Blend 22 % (srvátkový bielkovinový koncentrát, kazeinát vápenatý, srvátkový bielkovinový izolát), mikronizovaný kreatín monohydrát, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, instantná káva (1,2%),
 • emulgátor: lecitíny (sója), soľ, sladidlo (sukralóza).

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

 • Upozornenie: Príchuť Karamel-kapučíno obsahuje kofeín (36 mg/100 g). Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
 • Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.
 • Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.
 • Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.