Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Scitec Nutrition Mega Glutamine 120 kapsúl

Neohodnotené
 

Scitec Nutrition Glutamine je čistý L-glutamín. Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive.

€12,90
Značka Scitec Nutrition
Kategória Glutamíny
Zvoľte variant
Kód tovaru 2236/120 množstvo: 120tab Skladom
Môžeme doručiť do: 27.3.2023
€12,90
   
 

Mega Glutamine - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition Glutamine je čistý L-glutamín. Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive, takže pre rast svalovej hmoty je na ňu kladená najvyššia potreba. Trvalé podávanie glutamínu jednak vytvára antikatabolický stav a na druhej strane podporuje produkciu rastového hormónu už od podávania jednej dávky. V určitom období - po tréningu - organizmus zásobíme zodpovedajúcim množstvom glutamínu s účinkom na rast svalových buniek, takže naše svalstvo nie je odkázané spotrebovať svoj vlastný glutamín.

Glutamín je podmienečne esenciálna aminokyselina – počas období stresu ako napríklad počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť. Kontinuálna suplementácia glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu, už podanie 2g orálne štvornásobne zvýši hladinu rastového hormónu.

Odporúčané dávkovanie:

Uživajte denne 2-4 krát 2 kapsule Mega Glutaminu pred a po tréningu, prípadne pred spánkom.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

Jedna dávka - 2 kapsule

L-Glutamín 2800 mg

Zloženie:

L-Glutamín

Upozornenie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom.

Glutamín je najviac obsadenou aminokyselinou v ľudskom tele. Jeho potreba oproti ostatným neesenciálnym aminokyselinám je až päťnásobne vyššia. Glutamín priaznivo ovplyvňuje stav tráviacej sústavy. Glutamín zlepšuje psychickú výkonnosť.

Viac informácií o Glutamíne nájdete na:

Všetko dôležité o Glutamíne