Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Activlab Run & Bike Isotonic 475 g

Neohodnotené
 

Run & Bike Isotonic: nápoj, ktorý zníži únavu a doplní stratené tekutiny a elektrolyty Run & Bike Isotonic je koncentrát izotonického nápoja určený pre vytrvalostných športovcov.

€12,90
Kategória Iontové nápoje
Zvoľte variant
Kód tovaru 2224/LEM príchuť: lemon Momentálne nedostupné €12,90
 

Run & Bike Isotonic: nápoj, ktorý zníži únavu a doplní stratené tekutiny a elektrolyty Run & Bike Isotonic je koncentrát izotonického nápoja určený pre vytrvalostných športovcov. Vďaka špeciálnemu vzorcu nielen dokonale dopĺňa počas cvičenia stratené tekutiny a elektrolyty , ale tiež pomáha znižovať únavu a poskytuje komplexné vitamíny.

Run & Bike Isotonic a jeho hlavné zložky glukóza - rýchle palivo pre svaly a nervový systém. sodík - poskytuje dostatočné množstvo sodíka v priebehu fyzickej aktivity má pozitívny vplyv na rovnováhu vody, elektrolytov a podporuje procesy spojené s termoreguláciou. extrakt Guarany - obsahuje prírodný kofeín alkaloid znižuje únavu a zvyšuje dĺžku cvičenia. Dávka extraktu bola zvolená tak, aby nedošlo k zhoršeniu straty cenných elektrolytov z tela. draslík - ako prvok sodný sa vylučuje z tela počas cvičenia.

Podieľa sa na udržiavaní vhodného osmotického tlaku telesných tekutín ovplyvňuje rovnováhu vody, elektrolytov a acidobázickej rovnováhy. horčík - podieľa sa na metabolizme energie, syntéze svalových bielkovín a je aktivátorom mnohých enzýmov zodpovedných napr. pri metabolizme sacharidov a tukov. Má tiež veľmi dôležitú úlohu pri vedení nervových impulzov a zvyšuje kontraktilitu svalových vlákien. vápnik - tento prvok je spojený predovšetkým s udržiavaním zdravia kostí a zubov, v skutočnosti jeho úloha je oveľa širšia. Vápnik sa podieľa na aktivácii rady enzýmov, ktoré umožňujú uvoľňovanie energie obsiahnutej v ATP. Tento element tiež ovplyvňuje neuromuskulárny prenos. vitamíny skupiny B - podpora tvorby energie, podieľa sa na metabolizme sacharidov a pomáha regulovať krvný cukor. Run & Bike Isotonic a jeho výhody skvelé zloženie sacharidov a elektrolytov s prídavkom Guarany výborná rozpustnosť doplní stratené elektrolyty doplní tekutiny doplní vítamíny doplní energiu je vhodný pred tréningom, počas, po a aj na regeneráciu

Dávkovanie Dávku (31,5g) rozpustite v 500 ml vody. Používať pred, počas a po cvičení. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (31,5 g) Kalórie 105,2 kcal Tuky 0 g z toho nasýtené 0 g Sacharidy 26,3 g z toho cukry 26,3 g Bielkoviny 0 g Soľ 0,88 g Sodík 350 mg Draslík 130 mg Chlór 120 mg Vápnik 120 mg Horčík 60 mg Vitamín B1 173 μg Vitamín B2 220 μg Niacín 2,5 mg Kyselina pantoténová 945 μg Vitamín B6 220 μg Biotín 7,9 μg Kyselina listová 32 μg Vitamín B12 0,39 μg Extrakt z Guarany 100 mg z toho kofeín 20 mg