Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Tip
Kód: 1194/NEO | Značka: ATP

ATP CREATINE MONOHYDRATE 500 g

Neohodnotené

Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene tvorí v organizme.

Kategória: Kreatín monohydrát

Zvoľte variant

príchuť: neochutené
Momentálne nedostupné | 1194/NEO
€13,90
€7,94

Z kreatínu sa v tele tvorí jedna z energeticky najdôležitejších látok - adenozintrifosfát /ATP/, ktorá je priamym zdrojom energie pre akúkoľvek telesnú bunku. Preto je nevyhnutný pre kontrakciu priečne pruhovaných svalov. Kreatín monohydrát je vhodný ako pre športovcov, tak aj pre osoby, ktoré sa ocitli v energetickej kríze.

logo-atp

Dávkovanie

Každú dávku je potrebné zapiť ovocnou šťavou, alebo minerálnou vodou. Najlepšie na prázdny žalúdok. Pred výkonom je možné dávku krátkodobo zvýšiť. Nešportovec 5 g denne Kondičný športovec 2 x 5 g denne Vrcholový športovec 3–4 x 5 g denne

 

Tabuľka nutričných hodnôt

1 dávka (3-5g)
100% kreatín monohydrát 3-5 g

 

 

Zloženie

100% kreatín monohydrát, kyselina askorbová (vitamín C).

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.