Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Kód: 906/NEO | Značka: BioTechUSA

Biotech USA 100 Creatine monohydrate 500 g

Neohodnotené

Ultra mikronizovaný Kreatín Monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu

Kategória: Kreatín monohydrát

Zvoľte variant

príchuť: neochutené
Momentálne nedostupné | 906/NEO
€12,90
€8,99

Kreatín Monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty. Creatine Monohydrate - z Kreatínu sa v tele tvorí jedna z energeticky najdôležitejších látok -Adenosintrifosfát (ATP), ktorý je priamym zdrojom energie pre akúkoľvek telesnú bunku. Je teda nevyhnutný pre kontrakciu priečne pruhovanej svaloviny. Z tohoto dôvodu je vhodný pre športovcov, ale aj pre osoby, ktoré sa ocitli v energetickej kríze.Hlavné výhody: podporuje rast svalovej hmoty podporuje nárast explozívnej sily  napomáha k zväčšeniu objemu svalových buniek  napomáha k rýchlejšej regenerácii 

 

Dávkovanie

Denná dávka je 5g (2čajové lyžičky) asi 30-60 minút pred fyzickou záťažou. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné konzumovať dostatočné množstvo vody pre maximalizáciu hydratácie a k zlepšeniu metabolických funkcií.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Creatine monohydrate 5000mg

 

Zloženie

100% creatine monohydrate

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.