Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Akcia
Kód: 1486 | Značka: Scitec Nutrition

Scitec Nutrition 100 Creatine 500 g

Neohodnotené
€8,80 €12 Zľava 27 %
Skladom

Creapure™ kreatín-monohydrát najvyššej čistoty legálny doplnok výživy

Môžeme doručiť do:
24.1.2020
Kategória: Kreatín monohydrát
Hmotnosť: 0.5 kg

Podobnými účinkami ako steroidy kreatín má v tele každý z nás, prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele (väčšinu potrebného množstva kreatinu dovedie telo vytvoriť samo) a slúži ako rýchly a efektívny zdroj energie jeho hlavnou výhodou je  zväčšovanie objemu svalových buniek a sily a tiež zlepšienie športových výkonov a celkového zdravotného stavu.

scitecnutrition_1

Dávkovanie

1 dávka 5 g = 1 čajová lyžička. Množstvo dennej dávky 100% Creatine počas nabíjacej fázy (prvých 7 dní) je hodnota jednej tretiny telesnej hmotnosti vyjadrená v gramoch. Napr.: Pri telesnej hmotnosti 90 kg je odporúčaná denná dávka 30g. Počas udržiavacej fázy sa odporúča užívať polovicu tejto dávky. Na každých 5 g kreatínu pridajte 400 ml vody. Užívajte na lačný žalúdok po tréningu so sacharidmi a s dostatočným množstvom tekutiny.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g % DV
Počet dávok v balení: (500 g) 100  
Počet dávok v balení: (1 000 g) 200  
Počet dávok v balení: (100 g) 20  
Počet dávok v balení: (300 g) 60  
Hodnoty jednej dávky    
Kreatín monohydrát 5 000 mg *

 

Zloženie

Kreatín monohydrát.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.