Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Kód: 231/132 | Značka: Weider

Weider Krea-Genic + PTK 132 tabliet

Neohodnotené

Weider Krea-Genic + PTK: Nová generácia kreatínu s vylepšeným transportným systémom!

Kategória: Kreatíny

Zvoľte variant

množstvo: 132tab
Skladom | 231/132
Môžeme doručiť do: 22.10.2019
€36
€31,90

Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. DOUBLE BUFFERED CREATINE je je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a zvýšenie sily. Krea-Genic umožňuje veľmi účinnú suplementáciu kreatínom - funguje bez nasycovacej fázy, pričom sa nemení na neúčinný kreatinín. Prípravok potláča tvorbu kyseliny mliečnej a nezavodňuje! 1000mg v každej kapsuli - Mega Caps

 

weider

 

Dávkovanie

Jednu dávku /4 kapsule/ 30 minút pred tréningom, v netréningový deň, v rovnakom čase alebo večer, po mesačnom cykle odporúčame aspoň 2 týždne pauzu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Na jednu dávku (4 kps.): Krea-Genic 4000 mg
PTK (kyselina algínová - katalyzátor transportnej fázy) – 40mg
 

 

Zloženie

Krea-Genic (Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti: uhličitan sodný), želatína, protispekavé látky: E551, E470b; PTK (prášok z rias, kyselina alginová), farbivá: E124, E110, E171, E172.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.