Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Mega-pro Mega Tribulus 1000 200 tabliet

Neohodnotené
 

Mega Pro Mega Tribulus 1000 Mega Pro Mega Tribulus 1000 – 1000mg čistého, anabolického tribulus terrestrisu v každej dávke.

€14
Kategória Tribulus terrestris
Zvoľte variant
Kód tovaru 2212/200 množstvo: 200tab Momentálne nedostupné €14
 

Mega Pro Mega Tribulus 1000

Mega Pro Mega Tribulus 1000 – 1000mg čistého, anabolického tribulus terrestrisu v každej dávke.

Mega Tribulus 1000 je špecifický suplement obsahujúci extrakt rastliny Tribulus Terrestris, ktorá sa vyskytuje predovšetkým v miernom alebo tropickom klimatickom pásme.

Veľkú popularitu získala po tom, ako sa ukázalo, že ju ako suplementárny doplnok výživy aplikujú vzpierači z bývalého východného bloku, ktorí ju považovali za hlavnú zložku ovplyvňujúcu podávaný silový výkon.

Pre mužské telo je základnou podmienkou zvýšenia sily aj svalovej hmoty vyššia hladina testosterónu. Ak sú hladiny na hornej hranici, telo muža má spravidla väčšiu robustnosť, vyšší podiel svalovej hmoty a menej tuku. Sekréciu testosterónu ovplyvňuje zložitý hormonálny systém, v ktorom jednu z rozhodujúcich úloh zohráva takzvaný luteinizačný hormón - práve tento zvyšuje Mega Tribulus 1000.

Viaceré štúdie jednoznačne preukázali, že extrakt z rastliny Tribulus Terrestris obsiahnutý v Mega Tribulus 1000 dokáže zvýšiť hladinu luteinizačného hormónu až o 70%, následkom čoho sa zvýši aj hladina voľného testosterónu. Suplement Mega Tribulus 1000v porovnaní s konkurenčnými výrobkami obsahuje extrakt vysokej kvality a účinnosti

Dávkovanie Mega Pro Mega Tribulus 1000:

  • pri základnom dávkovaní aplikujte 1-3 kps krátko pred spaním
  • v tréningové dni navyše pridajte 1-3 kps pred, alebo po tréningu

Zapite dostatočným množstvom tekutín.