Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Universal Nutrition Animal Stak 21 sáčkov

Neohodnotené
 

Animal Stak- Výrazne podporuje tvorbu testosterónu v tele a zvyšuje hladinu rastového hormónu

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €39,90
Ušetríte €5 (–13 %)
€34,90
Kód tovaru 1029
Značka Universal nutrition
Kategória Tribulus terrestris
Položka bola vypredaná...
 

Ak to myslíte so zvyšovaním svojej sily, výkonu a nárastom svalovej hmoty, potom by ste mali uvažovať o Animal Staku. Rovnako ako všetky ostatné Animal produkty, Animal Stak je balený v jednorázových balíčkoch. Každé balenie obsahuje účinné dávky patentovaných a overených zložiek, ktorých cieľom je pomôcť prirodzene zvýšiť schopnosť tela produkovať anabolické hormóny, ako je rastový hormón a testosterón. Animal Stak taktiež obsahuje DHT blokátory a inhibítory aromatázy, ktoré zabraňujú vášmu telu premeniť testosterón na estrogén alebo DHT.

 

Dávkovanie

Užite jeden balíček denne. V deň tréningu užite balíček 30 minút pred tréningom. V netréningový den užite balíček nalačno medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Vitamin C 100mg
Vitamin B6 10.5mg
Magnézium 450mg
Zinok 30mg
Chróm 100mcg
Natural Test Komplex 1000mg
Komplex na rastový hormón 300mg
Vasodilator zmes 750mg
Inhibítory aromatázy 200mg
DHT bloker 475mg
Inhibítory kortizolu 300mg
Komplex čistenia pečene 250mg

 

Zloženie

Srvátka (Mlieko), Di-fosforečnan vápenatý (kapsula), mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearát horečnatý, oxid kremičitý, lecitín (sója), oxid titaničitý, E129, E133

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie! Nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.