Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
 

Biotech USA Multimineral Complex 100 tabliet

Neohodnotené
 

Multi Mineral Complex poskytujú výživovú podporu pre normálny vývoj kostí, svalové funkcie, regeneráciu a metabolizmus.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
9.2.2023
€6
   
Kód tovaru 1907
Značka BioTechUSA
Kategória Vitamíny a minerály
 

Kľúčové prvky Multi Mineral Complex poskytujú výživovú podporu pre normálny vývoj kostí, svalové funkcie, regeneráciu a metabolizmus. Vápnik a horčík sú nevyhnutné pre správny vývoj kostí a zubov. Zinok je prítomný vo všetkých tkanivách, orgánoch a tekutinách tela a prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín a sacharidov, a k správnej reprodukčnej funkcii. Chróm je dôležitý pre zachovanie normálnej hladiny cukru v krvi.

  • Balenie:100 tbl.
  • Zloženie: uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl methyl celulóza), fumaran železnatý, protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), oxid zinočnatý, síran manganatý, síran meďnatý, farbivá [E124, E172]), kelp (Laminaria Cloustoni), chlorid chromitý, molybdénan sodný, seleničitan sodný.
  • Nutričné hodnoty: v 3 tabletách.

Vápnik  1 000 mg   125 %

Horčík  400 mg   107 %

Fosfor  150 mg   21,4 %

Draslík  50 mg  2,5 %

Železo  18 mg   129 %

Zinok  15 mg   150 %

Mangán  5 mg  250 %

Meď  2 mg  200 %

Jód  150 mcg   100 %

Chróm  25 mcg 63 %

Selén  25 mcg  45 % % ODD % odporúčanej dennej dávky

  • Dávkovanie: užívajte 3 tablety denne s jedlom.
  • Upozornenie: preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Náhodné predávkovanie prípravkom ktorý obsahuje železo môže viesť k smrteľnej otrave u detí mladších ako 6 rokov. V prípade náhodného predávkovania, okamžite skontaktujte lekára. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. E124: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. U pacientov s poruchou srdcového rytmu a chorých na štítnu žľazu je potrebné konzultovať lekára. Kontraindikácie - všetky druhy hyperkalciémie, hypermagneziémie, hyperkaliémie, renálna insufuciencia, nefrolitiáza. Kontraindikované je súčasné užívanie s liekmi spôsobujúcimi retenciu draslíka. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

IONTOMONACO

  • Je nápoj vhodný pre športovcov a osoby so zvýšenou fyzickou záťažou. Nápoj pripravte podľa návodu (riedenie 1:50) je hypotonický a preto vhodný na použitie ako pred výkonom, tak aj v priebehu fyzickej záťaže. Obsah minerálnych látok a aminokyselín obmedzuje vznik aj psychickej únavy a priaznivo pôsobí na celkový metabolizmus organizmu.
  • Balenie: 1000 ml. 
  • Zloženie: cukor, pitná voda ,kyselina citrónová ,prírodné a prírodne identická aróma,dihydrogenfosforečnan draselný, L-Arginín báza,Chlorid sodný,L-Glycín,L-Carnitín báza oxid horečnatý, konzervačné látky sorban draselný a benzoan sodný, náhradné sladidlá aspartám a acesulfam.
  • Nutričné ​​hodnoty: v 100 ml výrobku. 

Energetické hodnoty  1333 KJ / 318,4 kcal

Bielkoviny  2,13 g

Sacharidy  70,0 g z toho cukry  70,0

Tuky  0,0 g

L-Arginín  1,0 g    

L-Glycín  0,5 g    

L-Carnitin  0,14 g    

Sodík  250 mg

Draslík  316 mg    

Fosfor  250 mg    

Horčík  180 mg

Dávkovanie: množstvo sirupu pre prípravu 1 litra nápoja je 20 ml. Pred použitím pretrepte.