Nakupuj u nás výhodne ešte dnes! Garantujeme TOP pridukty za TOP ceny.
Novinka Zväčšiť
 

OstroVit Magnez Max Skurcz 60 tabs

Neohodnotené
 

Jedinečný komplex vitamínov a minerálov

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
26.11.2020
€5,60
   
Kód tovaru 1913
Značka Ostrovit
Kategória Vitamíny a minerály
 
OstroVit MAGNEZ MAX SKURCZ je jedinečný komplex vitamínov a minerálov pozostávajúci z vysoko biologicky dostupných foriem zlúčenín horčíka, draslíka a vitamínu B6. Doplnenie nedostatku Minerály sú obzvlášť dôležité v prípade ľudí, ktorí športujú, vedú aktívny životný štýl, ale aj pre ľudí, ktorí si cenia pohodu a starostlivosť o homeostázu svojho tela.
Veľkosť balenia: 60 kariet
Veľkosť zobrazovania: 1 karta
Dávky v jednom obale: 60
Špeciálny vzorec
OstroVit MAGNEZ MAX SKURCZ
Horčík obsiahnutý v prípravku pomáha pri správnom fungovaní svalov a pri udržiavaní rovnováhy elektrolytov a pri udržiavaní zdravých kostí a zubov. Horčík a vitamín B6 prispievajú k udržiavaniu správneho metabolizmu energie a pomáhajú pri správnom fungovaní nervového systému. Tieto prísady navyše prispievajú k zníženiu únavy a únavy a pomáhajú udržiavať normálne psychologické funkcie.
Vitamín B6 pomáha pri správnej syntéze cysteínu a pri udržiavaní správneho metabolizmu homocysteínu. Vitamín B6 prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.
Draslík je mimoriadne dôležitý mikronutrient, patrí do skupiny elektrolytov. Pozitívny vplyv na fungovanie nervového systému tela je tiež mimoriadne významný. Draslík ako elektrolyt je zodpovedný za udržiavanie primeraného elektrického napätia na bunkových membránach a je zodpovedný za prenos elektrických impulzov medzi bunkami.
OstroVit MAGNEZ MAX SKURCZ
Má pozitívny vplyv na nervový systém
Prispieva k efektívnemu využívaniu makroživín z potravín.
Chráni pred negatívnymi účinkami stresu.
Zohráva významnú úlohu pri ukladaní energie vo svalových bunkách.
Môže pomôcť znížiť únavu a správne fungovanie kognitívnych funkcií.
Zabraňuje bolestivým kontrakciám kostrových svalov.
 
Nastavením vášho webového prehliadača súhlasíte s využívaním cookies pri používaní našej stránky. Cookies nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Ďalšie informácie